UKS Piątka kanał na Youtubie
Mistrzostwa Województwa Łódzkiego r 2006
152 zawodników z 11 klubów województwa będzie rywalizowało o miano Mistrza Województwa Łódzkiego. Wśród pretendentów są zawodnicy UKS Piątki Konstantynów Łódzki. Trener Robert Bujnowicz zgłosił do udział sześcioro pływaków
Zawodnicy Piątki wywalczyli podczas Mistrzostw Województwa Łódzkiego aż 11 medali (7z, 3s, 1b).
Złote medale wywalczyli:
- Karina Łysakowska na dystansie 50m stylem motylkowym i 100m stylem dowolnym.
- Patryk Misztal na dystansie 100m stylem klasycznym.
- Tosia Sulak na dystansie 100m stylem grzbietowym.
- Wiktoria Rucińska100m stylem klasycznym.
- sztafeta mieszana 4x50m stylem dowolnym w składzie Karina Łysakowska, Wiktoria Rucińska, Tosia Sulak, Patryk Misztal.
- sztafeta mieszana 4x50m stylem zmiennym w składzie Karina Łysakowska, Wiktoria Rucińska, Tosia Sulak i Patryk Misztal.
Srebrne medale wywalczyli:
- Patryk Misztal na dystansie 100m stylem dowolnym.
- Tosia Sulak na dystansie 100m stylem klasycznym
- Przemek Pawlak na dystansie 100m stylem klasycznym
Brązowy medal wywalczyła Wiktoria Rucińska na 100m stylem zmiennym.
W klasyfikacji medalowej wychowankowie trenera Roberta Bujnowicza zawodnicy UKS PIĄTKA Konstantynów Łódzki wywalczyła I miejsce!!! Gratulacje :) :) :)

W rozszerzeniu WYNIKI
Grand Prix w Opolu
NewsyGrand Prix w Opolu to już ostatni sprawdzian przed zbliżającymi się Mistrzostwami Polski Seniorów w pływaniu. W Pucharze Polski zdecydowało się na start blisko 700 uczestników z niemalże 100 klubów. Wśród czołówki Polski nie zabraknie najlepszych konstantynowskich pływaków tzn Milena Karpisz, Maria Patora i Jakub Kraska.
W rozszerzeniu listy startowe Trzymamy kciuki!!!
Mistrzostwa Akademickie
Newsy79 klubów pływackich z wyższych uczelni będzie rywalizowało w Akademickich Mistrzostwach Polski. W Lublinie podczas weekendu 22-23.04 do startu zgłosiło się 872 zawodników. Studenci rywalizują w kategorii OPEN, czyli bez wzgledu na przynależność do uczelni (tzn Uniwersytety, Politeczniki, Uczelnie Medyczne itp) oraz w w kategoriach na poszczególne uczelnie. Konstantynowianki Milena karpisz i Marta Gruszczyńska będą reprezentować Politechnikę Łódzką.
Bardzo dobrze zaprezentowaly się zawodniczki Piątki KŁ w AMP-ach. Milena wywalczyła srebrny medal na 100 dow i V-ta na 50 motylkowym. Marta Gruszczyńska uplasowała się na VII-ej pozycji w konkurencji 50 mot. Gratualcje!!!
W rozszerzeniu WYNIKI. TRZYMAMY KCIUKI!!!

Ewa Pydyszewska reprezentantka Polski w trójboju startuje w Pucharze Polski czwórboju. Dla Ewy będzie to pierwszy start w karierze w tej konkurencji. Przypomnę, że na czwórbój składają się pływanie, strzelanie-bieganie i szermierka. Ostatnimi zawodnikami z Konstantynowa, którzy z powodzeniem reprezentowali Piątkę byli Piotr Pietrasik i Robert Halicki w 2009r. Zawody w Drzonkowie mają charakter otwarty i start w nich zapowiedzieli zawodnicy innych Państw.
Ewa w międzynarodowej obsadzie poradziła sobie bardzo dobrze. Będąc najmłodszą zawodniczką zająła XXXVIII-ą lokatę
Trzymamy kciuki!!!

W Poznaniu w International Swimming Cup 2017 reprezentować Piątkę Konstantynów będą Stanisław Workert, Franciszek Jarczewski i Szymon Iskra. Do międzynarodowych zawodów złosiło się ponad 1000 zawodników z 110 klubów.
Trzej reprezentaci Piątki Konstantynów Łódzki w każdym kolejnym starcie poprawiali rekordy życiowe. W kategorii 12-13latków najwyższe miejsce zdobył Szymon Iskra, wywalczył srebro na 200 klasycznym.
W rozszerzeniu Wyniki Grtulacje!!!

Pływacki weekend 08-09.04.2017
NewsyJakub Kraska w reprezentacji
W najbliższy weekend 08-09.04.2017 r. w Pradze (Czechy) odbędzie się wielomecz pływacki juniorów dla zawodników, dziewcząt ur. 2000-2001 i chłopców ur. 1999-2000 z udziałem reprezentacji Brazylii, Bułgarii, Cypru, Grecji, Izraela, Portugalii, Słowenii, Szwajcarii, Turcji, Ukrainy i Polski. W Kadrze Polski po raz kolejny znalazł się Jakub Kraska, jako jedyny z rocznika 2000. Liczymy, że starty Kuby przyczynią się do wygrania przez naszą reprezentację całego wielomeczu.
MILENA W LUBLINIE.
W dniach 8-9.04.2017r. na pływalni Aqua Lublin odbędzie się kolejna edycja ARENA GRAND PRIX PUCHAR POLSKI. Na tej imprezie Piątkę będzie reprezentowała Milena Karpisz Milena wystartuje na dystansach 100, 200, 400 i 800m stylem dowolnym.
Trzymamy kciuki za podopieczną trenera Macieja Hampla.
Transmisja TV i wyniki w rozszerzeniu
I dzień - dwa krążki 1-0-1 i ścisła czołówka Kuby
Fantastycznie spisał się Jakub w Pradze. W pierwszym dniu podopieczny trenera Macieja Hampla wywalczył trzy pozycje medalowe 2-1-0. Płynąc po za konkurencją zwyciężył na 50 dowolnym oraz zdobył IIm-ce na dystansie 100 dowolnym. Oficjalnie medal złoty wywalczył w sztefecie na 4x200m dowlnym. Gratulacje! W Lublinie Milena również klasyfikuje się w czołówce. Na dystasie 800 dow zajęła III m-ce, a o połowie krótszym V m-ce. W konkurencji 200 dow zajęła VII m-ce.
II dzień - kolejny złoty medal
Drugi dzień równie udany dla Jakuba. Ponowie wraz z kolegami wywalczył złoto w sztafecie 4x100 dowolnym, a Wielomecz w Czechach reprezentacja Polski Wygrała. Gratulacje!!!
Gratulacje !!! Trzymamy kciuki za drugi dzień
Międzywojewódzkie Drużynowe Mistrzostwa Młodzików 12, 13 lat I runda
NewsyDrużynowe Mistrzostwa Młodzików 12 i 13-letnich odbędą sie w Piotrkowie Trybunalskim. Na start zgłosiło sie 146 zawodników z 16 klubów. Trzymamy kciuki za podopiecznych trenerów Roberta Bujnowicza i Roberta Żołądka.

Zawodnicy UKS PIĄTKA wywalczyli 3 medale (2 srebrne, 1 brązowy) na Międzywojewódzkich Drużynowych Mistrzostwach Młodzików w Piotrkowie Trybunalskim !!! Srebrne medale wywalczyli Szymon Iskra na 100m stylem klasycznym i Franek Jarczewski na 200m stylem zmiennym. Brązowy medal wywalczył Szymon Iskra na 200m stylem klasycznym. Podopieczni trenerów Roberta Żołądka i Robert Bujnowicz wywalczyli jeszcze kilka miejsc w ścisłej czołówce Województwa Łódzkiego: Franek Jarczewski 4 miejsce na 200m stylem grzbietowym i 5 miejsce na 400m stylem dowolnym. Inga Rucińska 6 miejsce na 200m stylem klasycznym. Stanisław Workert 5 miejsce na 200m stylem grzbietowym. Bartek Banach 6 miejsce na 200m stylem klasycznym.

W rzoszerzeniu link do listy startowej i WYNIKÓW
UKS Piątka najlepszą drużyną w Województwie

NAJLEPSZA DRUŻYNA LIGI DZIECI W SEZONIE 2016/2017 :) :) :)

UKS Piątka rocznik 2006 zwyciężył w klasyfikacji drużynowej w Lidze Dzieci Województwa Łódzkiego w sezonie 2016/2017(łączna klasyfikacja po 3 rundach)!!! W III rundzie, która odbyła się w Konstantynów Łódzki 27.04.2017r. zawodnicy "Piątki" wywalczyli aż 8 medali (3złote, 3 srebrne, 2 brązowe).
Wśród podopiecznych trenera Roberta Bujnowicza złoty medal wywalczyli: Karina Łysakowska na dystansie 100m stylem motylkowym, Antonina Sulak na dystansie 200m stylem grzbietowym, Wiktoria Rucińska na 100m stylem klasycznym.
Srebrny medal wywalczyli: Karina Łysakowska na 400m stylem dowolnym, Przemek Pawlak na 100m stylem klasycznym i sztafeta dziewcząt w składzie: Karina Łysakowska, Zosia Dusińska, Antonina Sulak, Wiktoria Rucińska w konkurencji 4x50m stylem dowolnym.
Brązowy medal zdobyli: Patryk Misztal i Antonina Sulak na dystansie 100m stylem klasycznym.
Cieszą przede wszystkim bardzo dobre wyniki zawodników, które dają miejsca w pierwszej dziesiątce w Polsce w rankingu :) :) :)